Termolifting – wygładzanie zmarszczek bez skalpela

2 stycznia 2015

Termolifting to nowa propozycja medycyny estetycznej i ciekawa opcja dla tych, którzy chcą pozbyć się zmarszczek lub wyraźnie je zredukować bez ingerencji skalpela. Jest duża szansa, że stanie się wkrótce bardziej popularnym zabiegiem, niż te, które dotąd wykorzystywały chirurgiczny skalpel.

W czasach niezwykłego rozwoju medycyny estetycznej i jednocześnie dążenia do tego, by była ona jak najmniej inwazyjna i jak najbardziej naturalna, nie podparta operacjami i „chemią”, termolifting wspomagający usuwanie zmarszczek wydaje się być idealną opcją dla kobiet, które chcą poprawiać mankamenty wieku i jednocześnie obawiają się interwencji chirurgicznej. Dynamiczny wzrost zainteresowania wygładzaniem zmarszczek i pojawiającymi się tu nowymi możliwościami sprawia, że być może już wkrótce większość kobiet, które zabiegu nie planowały z powodu różnych obaw, zdecydują się właśnie na bezinwazyjny termolifting.

termolifting

Jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie metod termoliftingu jest tzw. formuła Zaffiro emitująca promieniowanie podczerwone, której celem jest doskonałe ujędrnienie skóry i redukcja zmarszczek. Formuła Zaffiro dla pacjenta jest zabiegiem bardzo komfortowym, gdyż prowadzonym zupełnie bezboleśnie i nie wymagających żadnego rodzaju znieczulenia. Niektórzy określają ją wręcz jako „zabieg lunchowy”, ponieważ nie boli, trwa bardzo krótko i nie pozostawia na skórze żadnych śladów, więc można ją spokojnie wykonać nawet w czasie przerwy w pracy. Zabieg wygładza zmarszczki, nie wymaga rekonwalescencji i można po nim wrócić do pracy bez obawy o widoczne na twarzy zaczerwienia, czy wypryski – ich tutaj po prostu nie ma.

Termolifting Zaffiro można stosować na zmarszczki twarzy, pociągowy brzuszek, dłonie, ramiona, pośladki a nawet skórę nad kolanami – jednym słowem wszędzie tam, gdzie z upływem czasu skóra wiotczeje, traci jędrność i widać na niej zmarszczki.

Zabiegi przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, nie są tanie, ale wystarczy je wykonać raz do roku, by utrzymać w tym okresie efekt wygładzenia zmarszczek.

Tagi:

Zostaw odpowiedź

Opublikowano w: Kosmetyka estetyczna, Zabiegi medycyny estetycznej