Rośnie popularność zabiegów łączonych

7 stycznia 2016

Kompleksowość, z jaką tzw. zabiegi łączone wpływają na poprawę naszej urody sprawia, że sięga po nie coraz więcej kobiet. A możliwości są ogromne!

Popularność zabiegów łączonych rośnie w Polsce z roku na roku – wraz ze wzrostem ich efektywności dla poprawy naszego wyglądu, jak i z coraz większym wyborem tego rodzaju zabiegów, proponowanych zarówno przez profesjonalne kosmetyczki, gabinety, jak i centra Spa z ofertą zabiegów estetycznych. Dużą zaletą tego rodzaju zabiegów, przekładającą się również na wzrost zainteresowania nimi, jest fakt, iż do większości z nich nie trzeba się specjalnie przygotowywać, ani też nie wymagają one długotrwałej rekonwalescencji przed ostatecznym efektem.

Zabiegi kosmetyczne

fot. Valua Vitaly/bigstockphoto.com

Wśród zabiegów łączonych poprawiających kondycję i wygląd twarzy (skóra, cera) wymienić można między innymi te, w których łączy się odpowiadające za napięcie skóry i jej elastyczność: włókna elastyny oraz kolagenu. Dużą uwagę kobiet zwracają również dodatki w postaci osocza bogatopłytkowego, które współgrając z elastyną i kolagenem tworzą z nimi doskonałe trio dla pięknej cery twarzy. Lekarze medycyny estetycznej podkreślają również, że takie kompleksowe połączenia sprzyjają silnemu odmładzaniu skóry, usuwaniu zmarszczek, a nawet mogą pomóc w wygładzaniu blizn.

Dużym wyzwaniem dla urody jest również dbałość o szyję, na której najszybciej widać oznaki wieku. I tutaj wymienić można następujące zabiegi łączone, które wspólnie działają dla jeszcze lepszego efektu utrzymania skóry szyi w pięknej formie. Są to peelingi medyczne oraz mezoterapia igłowa plus nieinwazyjne liftingi termiczne – z wykorzystaniem lasera frakcyjnego na skórę szyi. Te zabiegi pozwalają likwidować wiotczenie skóry i przywracają jej sprężystość.

Warto również przy pielęgnacji i poprawie formy ud, brzucha i pośladków wziąć pod uwagę zabiegi łączone. Tutaj w działaniu zespołowym świetnie sprawdza się metoda CoolTech, poddająca brzydkie komórki tłuszczowe działaniu niskich temperatur, idealna dla osób, które nie preferują inwazyjnych, wykorzystujących skalpel metod poprawiania urody. Do tego wzmacniające zabiegi Venus Legacy, które dodatkowo wpływają na wyszczuplenie ud, brzucha czy problematycznych w pewnym wieku pośladków. Ta metoda wykorzystuje pulsujące pole magnetyczne, oraz wielobiegunowe fale radiowe, a w praktyce przypomina masaż rozgrzanymi kamieniami.

Zostaw odpowiedź

Opublikowano w: Nowości kosmetyczne