Laser – sposób na żylaki i skórę naczynkową

2 listopada 2015

Żylaki i skóra naczynkowa to problem występujący powszechnie, ale to nie znaczy, że nie można mu zaradzić. Na pomoc rusza m.in. laser Cutera Excel V stosowany w leczeniu uszkodzonych naczyń krwionośnych.

Zabiegi laserem naczynkowym są bezpieczne, skuteczne i bezbolesne, o czym zapewniają specjaliści – chirurdzy medycyny estetycznej. Trądzik różowaty czy tzw. pajączki mogą prowadzić do pękania naczynek krwionośnych, przebarwień. Efektem są trwałe zmiany występujące na ciele, najczęściej na twarzy i nogach. Tego typu problemy natury estetycznej prowadzą do zachwiania pewności siebie, obniżenia samooceny, wycofania i ogólnego złego samopoczucia.

Usuwanie żylaków laserem

Zabieg najnowszej generacji Cutera Excel V wykorzystuje unikalny laser o dwóch długościach fali i wysokiej mocy, który wiąże uszkodzone naczynia krwionośne. Likwiduje je poprzez ich podgrzanie, przywracając także właściwy kolor skórze. Maksymalny komfort podczas zabiegu zapewnia pacjentowi nowoczesny system chłodzenia skóry.

Laser Cutera doskonale radzi sobie zarówno z powierzchniowymi zmianami naczyniowymi na twarzy poprzez głębokie naczynia na nogach jak i łagodne naczyniaki nowotworowe. Usuwa także bez problemów naczyniaki starcze – małe czerwone guzki, które pojawiają się w sposób samoistny na skórze.

Zastosowanie Excel V Cutera to jedna z najskuteczniejszych metod nieporównywalnie skuteczniejsza niż laserem VPL czy IPL. Po zabiegu pacjent może wrócić do codziennej aktywności. Otoczony właściwą opieką może liczyć na diagnostykę, badanie USG, skleroterapię (piankowanie naczyń), dodatkowe oferowane są pończochy uciskowe w celu rekonwalescencji i profilaktyki.

Warto pamiętać, że żylaki to nie tylko spadek po rodzicach, dziadkach i pradziadkach, ale pracujemy na nie sami przez całe swoje życie, nie ćwicząc, nie uprawiając żadnego sportu i źle się odżywiając.

Zostaw odpowiedź

Opublikowano w: Nowości kosmetyczne