Kosmetyki na bóle menstruacyjne

1 czerwca 2016

Znana z ról w filmach takich jak „Zakonnica w przebraniu” czy „Kolor purpury”, Whoopi Goldberg zajęła się zupełnie innym biznesem. Właśnie wprowadza na rynek własną linię produktów stworzonych specjalnie z myślą o kobietach. Preparaty będą szczególne, bo produkowane na bazie konopi indyjskich! Whoopi & Maya to produkty, które mają przynieść ukojenie kobietom zmagającym się z dolegliwościami towarzyszącymi menstruacji. Taki efekt ma zapewnić zastosowanie czterech różnych rodzajów konopi.

Jak mówi sama aktorka, proponowane przez nią balsamy do ciała i płyny do kąpieli mają zaspokajać potrzeby tych kobiet, które nie mogą lub nie chcą stosować marihuany w inny sposób. W ofercie nowo powstałej firmy znajdzie się także nalewka z konopi oraz pitna czekolada wyprodukowana na bazie tej specyficznej rośliny. Preparaty mają łagodzić bóle miesiączkowe, a także uspokajać kobiety i redukować uczucie stresu, który w tym czasie bywa wyjątkowo uciążliwy.

kosmetyki z marihuaną

Eskymaks/bigstockphoto.com

Ciemnoskóra gwiazda przyznała, że sama przez lata borykała się z bardzo bolesnymi okresami, a w dodatku odziedziczyły je po niej córka i wnuczka. To właśnie świadomość, jak wiele kobiet przechodzi katusze każdego miesiąca, zachęciła ją do stworzenia produktów, które skutecznie ograniczą dolegliwości menstruacyjne. Początkowo nikt nie reagował na prośby Goldberg o pomoc we wprowadzeniu marki na rynek. Pieniądze potrzebne do rozpoczęcia biznesu zebrała dzięki rodzinie i przyjaciołom. Zauważyła jednak, że wsparcia odmawiali jej sami mężczyźni. Dopiero Maya Elisabeth, która prowadzi firmę Om Edibles zajmującą się medyczną marihuaną, zaoferowała aktorce pomoc w biznesie.

Chociaż preparatów firmy Whoopi & Maya nie ma jeszcze na rynku, to już można się spodziewać, że spotkają się z dużym zainteresowaniem ze strony kobiet. Tym bardziej, że Goldberg zapewnia o skuteczności marihuany w leczeniu bólów – podkreśla, że ból głowy najszybciej przechodzi jej po zapaleniu elektronicznego papierosa wypełnionego medyczną marihuaną. Jeśli jej preparaty rzeczywiście spełnią pokładane w nich nadzieje, Whoopi Goldberg może stać się prawdziwą bohaterką dla pań z całego świata.

Zostaw odpowiedź

Opublikowano w: Nowości kosmetyczne, Trendy