Japoński CosmoLifting

11 maja 2015

Japoński Cosmolifting – całkowicie naturalna, nieinwazyjna metoda terapeutycznego masażu twarzy opracowana przez Lone Sorensen – terapeutkę światowej sławy i nauczycielkę neurorefleksologii, robi się coraz modniejszy!

Wraz z wiekiem mięśnie twarzy tracą elastyczność, wiotczeją, do tego dochodzą uszkodzenia słoneczne i zmarszczki. Metoda Japońskiego Cosmoliftingu polega na ręcznym masażu mięśni twarzy, poprzez stymulację 21 punktów akupresury. Stymulacja tych punktów głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Bez żadnych zastrzyków, toksyn czy operacji angażujemy mięśnie i skórę tak, jakbyśmy korzystali z siłowni.

Cosmolifting

fot. dolgachov/bigstockphoto.com

Ten manualny zabieg liftingujący wzmacnia skórę i mięśnie twarzy poprzez zwiększenie przepływu krwi, drenaż limfatyczny oraz naturalne zwiększenie produkcji kolagenu. Zabieg ten polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku, jest to jednocześnie najbardziej odprężający i relaksujący masaż.

Warto wiedzieć, że efektem działania Japońskiego Cosmoliftingu jest wygładzenie zmarszczek, poprawienie owalu twarzy, naturalne pobudzenie procesów regeneracji twarzy i całego ciała, pobudzenie procesu usuwania toksyn, spłycenie głębokich zmarszczek. Aby uzyskać właściwy efekt zaleca się stosowanie minimum 6-12 zabiegów wykonywanych co drugi dzień. Zabieg można powtórzyć po pół roku profilaktycznie raz w tygodniu. Czas trwania zabiegu: od 50 do 90 minut.

Pomijając działanie kosmetyczno-estetyczne można go polecić na długotrwałą poprawę nastroju. Podczas masażu twarzy całe ciało i umysł odpręża się, napięcie mięśniowe powoli zanika. Czujemy się jak w błogostanie, zdecydowanie poprawia się samopoczucie. Po tak wykonanej serii efekty są porównywalne do drogich zabiegów chirurgii estetycznej, a nawet lepsze gdyż nie ma żadnego ryzyka związanego z zabiegami inwazyjnymi i nie ma często występującego stresu przed operacją.

Wybieramy się na zabieg jak na przyjemny odpoczynek z relaksem.

Zostaw odpowiedź

Opublikowano w: Zabiegi kosmetyczne