Jakie fryzury będą modne wiosną i latem 2021 r.?

19 kwietnia 2021

Piękna fryzura to must have wielu kobiet. Nic dziwnego, zadbane włosy często świadczą o statusie społecznym, podkreślają urodę, a nawet są sposobem na wyrażenie siebie. Z tego powodu większość Pań stara się dopasować swoje uczesanie nie tylko do swojej urody, ale również do panujących trendów. Jakich, w związku z tym, fryzur możemy spodziewać się w nadchodzącym sezonie?

Krótkie są piękne

Jeśli po głowie chodzi Ci obcięcie włosów na krótko, to lepszego momentu może nie być – wiosną 2021 roku na pewno zostanie to odebrane entuzjastycznie przez otoczenie. Serca podbijają bowiem ostatnio krótkie włosy.

Fantazyjne cieniowanie

To, co jest ważne to by włosy nie były idealne. Gładkie, perfekcyjne uczesania dawno wyszły z mody. Teraz na topie jest kontrolowana naturalność – stylizacja powinna być delikatnie zmierzwiona, jakby letni wiatr potargał włosy podczas spaceru. Dlatego w modzie w tym sezonie będą wszelkiego rodzaju cieniowania, które nadadzą fryzurze objętości.

Jasne kolory – czemu nie?

Wiosną i latem tego roku zdecydowanie panować będzie szaleństwo na punkcie jasnych włosów. Wszelkie odcienie blondu będą mile widziane! Co ciekawe, najbardziej pożądane będą fryzury, które mają różne odcienie, dlatego pasemka, ombre albo balejaże to będzie prawdziwy hit tego sezonu! Przede wszystkim warto jednak postawić na naturalność. Już od dawna najnowsze trendy zmierzają w stronę naturalnego piękna i nie inaczej będzie w tym roku.

Róż w modzie?

Tak, różne odcienie różu też podbijają serca wielu Pań – od koloru pastelowego, poprzez ciemny róż, aż po neonowy, wyrazisty odcień tego koloru. Jeśli zatem nie lubisz natural look – postaw odważny krok w świecie stylizacji fryzur i zdecyduj się na róż, a na pewno nie będziesz żałować! Wiosna i lato 2021 roku należą do tego koloru!

Podkreślone rysy twarzy

Cokolwiek by się nie zmieniało z roku na rok, to jedno pozostaje zawsze w modzie. Fryzury, które podkreślają rysy twarzy to pewniak w każdym sezonie. Dlatego warto poprosić profesjonalistę o pomoc w doborze stylizacji. Doświadczony fryzjer na pewno będzie wiedział jakie cięcie pomoże Ci w podkreśleniu swojego naturalnego piękna.

Wiosną i latem 2021 królować będzie natural look – jasne włosy obcięte w taki sposób, by układały się tak, jakby były muśnięte lekkim powiewem nadmorskiego wiatru. Z drugiej strony dla tych, którzy wolą postawić na coś bardziej zaskakującego, dobrą wiadomością powinno być to, że na topie w tym sezonie będą również różowe odcienie włosów.

Zostaw odpowiedź

Opublikowano w: Trendy