Bio Electro Peeling w walce ze zmarszczkami

11 stycznia 2016

W poszukiwaniu coraz to nowszych metod minimalizowania i zwalczania szybkiego starzenia się skóry, kolejnym ciekawym sposobem na walkę ze zmarszczkami jest tzw. Bio Electro Peeling; urządzenie, które w nieinwazyjny sposób umożliwia przeprowadzenie mikrodermabrazji.

Mikrodermabrazja jest dzisiaj jednym z najbardziej popularnych sposobów walki ze zmarszczkami, przy czym zwykle przeprowadza się ją w sposób inwazyjny, który z powodu obaw i wątpliwości co do ingerencji w skórę, nie jest tak chętnie wybierany przez kobiety. Nowy Bio Electro Peeling wychodzi tu naprzeciw damskim lękom – i umożliwia wykonanie mikrodermabrazji bez użycia przysłowiowego skalpela, który jest tutaj zastępowany przez działanie na naskórek tzw. fal radiowych.

Medycyna estetyczna

Zabieg działa dwufazowo, a jego efektem końcowym jest wyraźnie odmłodzona i wygładzona skóra twarzy.

Pierwsze użycie Bio Electro Peelingu złuszcza stary naskórek, a następnie regeneruje go stymulując jednocześnie komórki skóry do większej produkcji naturalnego kolagenu (wraz z upływem lat nasz organizm wytwarza go coraz mniej, przez co skóra traci jędrność, marszczy się i widać wyraźnie postępujące jej starzenie się).

Gdy martwy naskórek jest już starty, a skóra pobudzona, mono i bipolarne fale radiowe emitowane na skórę przez urządzenie zaczynają poprawiać krążenie krwi w osłabionych wiekiem tkankach. To z kolei powoduje mocne dotlenienie skóry i jej odżywienie, a „podgrzane” w ten sposób komórki odpowiedzialne w organizmie za produkcję kolagenu – regenerują jego włókna i sprawiają, że znów zaczyna się ona naturalnie namnażać, wygładzając skórę i przywracając jej elastyczność.

Zastosowanie zabiegu Bio Electro Peelingiem wpływa na odmłodzenie skóry twarzy, ale i wyraźnie poprawia kontur twarzy (efekt namnażającego się kolagenu) i koloryt skóry (dotlenione komórki, lepsze krążenie). Zabieg ułatwia również usuwanie nieestetycznych przebarwień skóry, rozstępów i blizn trądzikowych.

Koszt zabiegu z wykorzystaniem w/w urządzenia to ok. 80-100 zł, a sam zabieg trzeba powtórzyć od 3 do 7 razy.

Zostaw odpowiedź

Opublikowano w: Zabiegi medycyny estetycznej