Trwałe przedłużanie rzęs

7 października 2010

Trwałe przedłużanie rzęsTrwałe przedłużanie rzęs polega na doklejaniu do każdego naturalnego włoska sztucznego, około 50 procent dłuższego włókna. Zabieg ten ma na celu przedłużenie właśnie naturalnych rzęs, zagęszczenie ich i poprawieniu ich wyglądu.

Materiał, z którego wykonuje się sztuczne rzęsy jest w pełni bezpieczny i akceptowalny przez ludzkie ciało. Na taki zabieg decydują się kobiety, które mają problemy z własnymi rzęsami, krótkimi i rzadkimi. Drugą grupę osób korzystających z tego zabiegu stanowią panie, które nie lubią się malować lub na malowanie po prostu nie mają czasu. Zabieg ten poprzez swoje właściwości sprawia, że rzęsy stają się bardziej wyraziste i wyglądają jak pomalowane tuszem.

Możliwości jest wiele, można założyć sztuczne rzęsy w dowolnych kolorach dostępnych u kosmetyczki. Takie rzęsy, co najważniejsze, są odporne na działanie wody, więc deszcz i wizyta na basenie im nie straszna. Sam zabieg przyklejania nie jest bolesny, ale dosyć niekomfortowy choćby ze względu na długi czas jego wykonywania. Do każdej pojedynczej rzęsy trzeba precyzyjnie dokleić przedłużkę. Czas zależy od wprawy kosmetyczki, która dokonuje tego zabiegu. Doczepianie oczywiście odbywa się przy pomocy specjalnego kleju, który tak jak sztuczne rzęsy jest w pełni bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje podrażnienia oczu.

Jeśli sztuczne rzęsy zakładamy w profesjonalnym salonie, gdzie oferowane komponenty są wysokiej jakości, a przedłużka założona zgodnie z zasadami, wtedy efektem pięknych rzęs powinniśmy się cieszyć do trzech miesięcy. W tym czasie naturalne rzęsy powinny odrosnąć, a jeśli nie odrastają, nie ma przeszkód, by zabieg powtarzać do woli. Stare rzęsy, które oczywiście przez ten okres się niszczą, usuwa się specjalnym płynem i od razu można nakładać kolejne. Sami nie będziemy w stanie zdjąć przypinek bez tego płynu, a jedynie jeszcze bardziej możemy zniszczyć swoje rzęsy.

Takie poprawienie swojej urody oczywiście kosztuje i to nie mało. Salony, w których bez obaw poddamy się takim zabiegom, liczą sobie od 400 do nawet tysiąca złotych. Koszt uzależniony jest oczywiście od tego, ile rzęs trzeba dokleić. Do ceny zabiegu doliczyć jeszcze trzeba regulacje tych rzęs – ok. 20 złotych, za kolor dopłaca się również ok. 20 złotych, po kilku tygodniach trzeba też, jeśli zachodzi taka potrzeba, uzupełnić ubytki, a to koszt w granicach 120-150 złotych.

Tagi:

Zostaw odpowiedź

Opublikowano w: Zabiegi kosmetyczne