Powiększanie pośladków kwasem hialuronowym

10 września 2013

powiększanie pośladkówKształtna pupa to marzenie każdej kobiety. Co zrobić, żeby pośladki stały się jędrne i pełne? Istnieje kilka sposobów, by mieć kobiece kształty. Zabiegi powiększenia pośladków stają się coraz popularniejsze, ponieważ  w naturalny sposób trudno jest uzyskać pożądaną wielkość. Ćwiczenia fizyczne ujędrnią pośladki, ale ich nie powiększą, dlatego rozwiązaniem jest skorzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Moda na dużą pupę skłania zwłaszcza bardzo szczupłe kobiety do poprawy wyglądu. Zabieg powiększenia pośladków można wykonać na dwa sposoby – poprzez wstrzyknięcie tkanki tłuszczowej lub kwasu hialuronowego. Pierwsza metoda wymaga jednak miesięcznej rekonwalescencji, ale tłuszcz pobrany wcześniej z brzucha lub ud na pewno się przyjmie oraz nie pozostaną żadne blizny.

Natomiast metoda oparta na kwasie hialuronowym jest mniej inwazyjna, dlatego zabieg nie wymaga rekonwalescencji, choć nie zaleca się wykonywania ćwiczeń fizycznych przez przynajmniej dwa tygodnie oraz konieczne jest noszenie specjalnej bielizny. Zabieg trwa nie więcej niż 1,5 godziny i odbywa się bez znieczulenia. Minusem jest ból, jaki odczuwa się podczas iniekcji. Pierwsze efekty widoczne są od razu, całkowite rezultaty uwydatniają się po dwóch tygodniach, gdy całkowicie zniknie obrzęk. Pośladki stają się okrągłe i podniesione. Ponadto często wykonuje się w tym samym czasie liposukcję bioder, brzucha lub ud, by jeszcze bardziej wzmocnić efekt. Napiętymi pośladkami można cieszyć się przez maksymalnie dwa lata. Później żel wchłania się i konieczne jest powtórzenie zabiegu.

Klinikę medycyny estetycznej, w której wykonywane są zabiegi powiększania pośladków, znajdziesz

TUTAJ!

Kwas hialuronowy tak naprawdę to tylko dwa procent żelu, który jest wstrzykiwany w pośladki. Reszta to woda, dzięki czemu jest on łatwo przyswajalny przez organizm. Chirurdzy plastyczni wstrzykniecie kwasu hialuronowego polecają kobietom szczupłym, które chcą wymodelować pupę i wypełnić pośladki. W przypadku kobiety o większej masie ciała efekt nie będzie zbyt widoczny i ogranicza się jedynie do poprawy kształtu opadających pośladków. Operacja wypełnienia kwasem hialuronowym nie powoduje poważniejszych komplikacji, rzadko pojawią się reakcje alergiczne, dlatego ta metoda uznawana jest za jedną z bezpieczniejszych. Zabieg jest jednak drogi i kosztuje nawet 10 tys. zł w zależności od kliniki medyczny estetycznej.

Tagi:

Jedna odpowiedź do “Powiększanie pośladków kwasem hialuronowym”

  1. arlreta Mówi:

    Witam. jaki jest koszt wstrzykniecia kwasu w posladki

Zostaw odpowiedź

Opublikowano w: Zabiegi medycyny estetycznej