Liposukcja kawitacyjna

3 września 2013

Liposukcja kawitacyjnaMimo przyjętej diety i ćwiczeń ciągle nie możesz osiągnąć idealnej formy? Twoja sylwetka nadal nie jest taka, jakiej oczekujesz? Choć wydaje się, że Twojej figurze nie można wiele zarzucić, to w newralgicznych miejscach jest o kilka centymetrów za dużo?

Biodra, brzuch, uda – to typowe punkty kobiecego ciała gromadzące lipidy, które nie tak łatwo poddają się redukcji Jeśli jednak wydaje Ci się, że jedyną metodą na pozbycie się zbędnego tłuszczyku jest operacja plastyczna – jesteś w błędzie. Narzędziem walki z nadliczbowymi kilogramami nie jest już tylko skalpel, skutecznością dorównują mu także ultradźwięki.

Działanie na tkankę tłuszczową ultradźwiękami jest nieinwazyjnym i bezbolesnym zabiegiem. Minusem jest tylko konieczność kilkukrotnego powtórzenia zabiegu, by jego skuteczność była stuprocentowa – najlepiej poddać się serii złożonej z sześciu zabiegów wykonywanych w około tygodniowych odstępach.

Jak to działa liposukcja kawitacyjna?

Liposukcja kawitacyjna, w przeciwieństwie do tradycyjnej, polega na oddziaływaniu na problematyczne partie ciała ultradźwiękami. Pod wpływem ich działania nagromadzone tkanki podskórne ulegają uszkodzeniom. Fale powodują ich drgania, pobudzają je do ruchów, a w konsekwencji do zmiany ich stanu skupienia ze stałego w ciekły. „Rozpuszczone” w ten sposób złogi tłuszczowe ulegają przemianie materii i w ciągu kilku dni zostają całkowicie usunięte z organizmu. Uwolnienie zmagazynowanego tłuszczu wpływa na korzystniejsze wymodelowanie sylwetki.

Liposukcja kawitacyjna to nie tylko sposób na zmniejszenie obwodu bioder. Jest również dobrym sposobem na zlikwidowanie tzw. pomarańczowej skórki. Dodatkowo, by usprawnić drenaż powstałych płynów zaleca się przeprowadzenie cellulogii całego ciała. Efekty widoczne są niemal natychmiast. Po pierwszym zabiegu można pozbyć się nawet do 5 cm w obwodzie – bez bólu, skutków ubocznych i niepotrzebnego ryzyka, które występuje zawsze w przypadku zabiegów chirurgicznych. Wyszczuplenie jest widoczne gołym okiem i buduje większą pewność siebie kobiety. Jeśli więc wszystkie dotychczasowe metody zawodzą, a wizyta u chirurga jest dla Ciebie zbyt radykalnym posunięciem, to metoda idealna dla Ciebie, którą z pewnością warto wypróbować.

Tagi: , ,

Zostaw odpowiedź

Opublikowano w: Zabiegi medycyny estetycznej