Kosmetyki wypełniające biust. Czy naprawdę działają?

8 października 2013

Kosmetyki do biustuPiersi to niewątpliwe symbol kobiecości. Tylko odpowiednia pielęgnacja może zapewnić im piękny wygląd na długie lata. Biust zmienia swój kształt na różnych etapach rozwoju. Jędrne piersi w każdym rozmiarze prezentować się będą doskonale. Ładny kształt zapewnia elastyczna skóra, która podtrzymuje pierś. Jej kondycja zależna jest od trybu życia. Prócz diety i ćwiczeń ważne są preparaty kosmetyczne, które pozytywnie wpływają na sprężystość tkanek. Jest to szczególnie istotne przy kuracji odchudzającej, podczas której w dużym stopniu znika także tłuszcz z okolic biustu. Na zwiotczałą skórę ratunkiem będzie intensywne serum lub krem.

Kosmetyki do biustu zapewniają nawilżenie i wygładzenie skóry piersi i dekoltu. Zawarte w nich aktywne składniki działają ujędrniająco, czego efektem jest podniesiony i wypełniony biust. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele produktów tego typu, zwierają one m.in. wyciągi z owoców kigelii afrykańskiej oraz ekstrakt z orzechów laskowych. Żadne jednak z tych produktów nie zagwarantuje powiększenia biustu o kilka rozmiarów. Taki rezultat uzyskać można wyłącznie w klinice chirurgii plastycznej. Jednakże regularne stosowanie dobrych preparatów pozowali cieszyć się jędrniejszym biustem, który optycznie może się wydawać większy o rozmiar.

Wyniki stosowania kosmetyków wypełniających biust będą szybciej zauważalne, gdy przed aplikacją preparatu wykona się peeling. Zaleca się peelingi drobnoziarniste lub enzymatyczne raz w tygodniu. Po zabiegu skóra będzie gładsza, a kosmetyk ujędrniający lepiej się wchłonie. Ponadto wskazana jest maska odżywcza, którą po gorącej kąpieli pozostawia się na skórze, dla lepszego efektu można użyć folii spożywczej. Wówczas skóra ma wyższą temperaturę i szybciej absorbuje składniki balsamu lub kremu. Krążenie krwi poprawią natomiast naprzemienne natryski. Masaż ciepłą i zimną wodą otworzy naczynia krwionośne. Podobnie zadziała masaż kostkami lodu. Skóra stanie się i bardziej sprężysta i świetnie przygotowana na działania kosmetyków wypełniających biust.

Producenci balsamów i kremów do biustu zapewniają, że w kilka tygodni piersi będą większe o rozmiar. To bardzo optymistyczna wizja, najczęściej bowiem skóra staje się bardziej napięta i gładka w dotyku. Biust nabiera pełnego kształtu, lekko się unosi, co optycznie daje wrażenie większego o rozmiar, szczególnie w przypadku małych miseczek. Efekt ten uzupełni właściwie dobrany stanik. Warto udać się do specjalistki, która dobierze właściwy biustonosz, dzięki czemu piersi będę prezentować się doskonale w każdym ubraniu.

Tagi: ,

Zostaw odpowiedź

Opublikowano w: Zabiegi kosmetyczne